Mlejnek 2020

    

Mlejnek 2020 bude na téma POLICEJNÍ AKADEMIE a konat se bude v termínu od 18. 7. – 01. 08. 2020. Takže pokud chcete, aby si Vaši malí kadeti v létě užili spousty legrace a naučili se mnoho užitečných věcí, tak je přihlašte do našeho unikátního přírodního BOOTCAMPU MLEJNEK POLICE!

 

     Každý správný výcvik budoucích Mlejnkovských policistů se také neobejde bez patřičných znalostí strážců zákona. Proto se kadeti naučí mimo jiné například i zásady první pomoci, dokáží rozšifrovat utajené zprávy, mohou se z nich stát experti na bezpečnost a také si dokáží poradit s různými překážkami, které jim připraví tým našich zkušených vedoucích a instruktorů. Na kluky i holky čeká mnoho sportovních her a klání, u kterých posílí tělo, ducha i mysl. Mohou se těšit na bohatý doprovodný program – letní kino přímo v BOOTCAMPU, živý koncert kapely MLEJNEK POLICE, lanové centrum, ukázky sebeobrany skutečných policistů, ukázku policejního psovoda a mnoho dalšího.

 

Cena 4 390 ,- vč. DPH

(V ceně je zahrnuta doprava autobusem, ubytování v podsadových stanech, strava 5x denně, pitný režim, úrazové pojištění, vstupné na koupaliště, tričko, drobný dárek a bohatý program pod dohledem zkušených vedoucích).

 

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE:

Přihláška – MLEJNEK 2020 – 2. BĚH