Registrujte své děti už DNES!

     Prázdniny jsou ještě daleko, ale své děti můžete na dětský letní tábor přihlásit již nyní a rezervovat si tak místo na táboře s více jak třiceti letou tradicí. Jak bývá dobrým zvykem, tak místa budou rychle mizet. V rámci našeho našlapaného programu nabízíme pro Vaše děti spoustu zábavy a pohybových aktivit v přírodě pod dohledem zkušených vedoucích. Domácí kuchyně je samozřejmostí😉.

 

Mlejnek 2020 bude na téma POLICEJNÍ AKADEMIE a konat se bude v termínu od 18. 7. – 01. 08. 2020. Takže pokud chcete, aby si Vaši malí kadeti v létě užili spousty legrace a naučili se mnoho užitečných věcí, tak je přihlašte do našeho unikátního přírodního BOOTCAMPU MLEJNEK POLICE!

 

     Každý správný výcvik budoucích Mlejnkovských policistů se také neobejde bez patřičných znalostí strážců zákona. Proto se kadeti naučí mimo jiné například i zásady první pomoci, dokáží rozšifrovat utajené zprávy, mohou se z nich stát experti na bezpečnost a také si dokáží poradit s různými překážkami, které jim připraví tým našich zkušených vedoucích a instruktorů. Na kluky i holky čeká mnoho sportovních her a klání, u kterých posílí tělo, ducha i mysl. Mohou se těšit na bohatý doprovodný program – letní kino přímo v BOOTCAMPU, živý koncert kapely MLEJNEK POLICE, lanové centrum, ukázky sebeobrany skutečných policistů, ukázku policejního psovoda a mnoho dalšího.

 

Cena 4 390,- (vč. DPH)
(V ceně je zahrnuta doprava autobusem, ubytování v podsadových stanech, strava 5x denně, pitný režim, úrazové pojištění, vstupné na koupaliště, tričko, drobný dárek a bohatý program pod dohledem zkušených vedoucích).

 

 

Více informací získáte zde:

Tel.: 777 264 366 – Štěpánka Kolmanová
Email: stekolmanova@seznam.cz
Facebook: https://facebook.com/letnitabornamlejnku